211 8000 313
  • Λ. Μαραθώνος 21, Νέα Μάκρη, Αττικής
  • 2118000313
  • Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Newsletter
Γίνεται φόρτωση...
MIKROTIK_S_31DLC10D.jpg

MikroTik S+31DLC10D 10G SFP+ transceiver with a LC connector

Κωδικός προϊόντος:
S+31DLC10D
Κατασκευαστής Mikrotik
Τιμή πώλησης: 150,00 €(Περιλαμβάνει 24% ΦΠΑ)
Τιμή χωρίς ΦΠΑ: 120,97 €
Διαθεσιμότητα:

Κόστος Μεταφορικών:
  • Περιγραφή
  • Χαρακτηριστικά
  • Λήψεις
  • Γνώμες πελατών
MikroTik S+31DLC10D 10G SFP+ transceiver with a LC connector

S+31DLC10D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 1310nm, for up to 10 kilometer Single Mode fiber connections

Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

Εγγυήσεις - Επιστροφές:
Επιστροφή Χρημάτων: Επισκευή - Αντικατάσταση:
20 ημέρες 12 μήνες
Specifications
Product code S+31DLC10D
Connector Dual LC UPC
Data Rate 10G
Distance 10km
Format SFP+
Mode SM
Tested ambient temperature -40 to +70C
Wavelength 1310nm
Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις για το προϊόν ακόμη.

ΣΥΝΔΕΣΗ ΧΡΗΣΤΗ