211 8000 313
  • Λ. Μαραθώνος 21, Νέα Μάκρη, Αττικής
  • 2118000313
  • Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Newsletter
Γίνεται φόρτωση...
MIKROTIK_S_3553LC20D.jpg

MikroTik S-3553LC20D Pair of SFP transceivers 1.25G Single Mode

Κωδικός προϊόντος:
S-3553LC20D
Κατασκευαστής Mikrotik
Τιμή πώλησης: 77,60 €(Περιλαμβάνει 24% ΦΠΑ)
Τιμή χωρίς ΦΠΑ: 62,58 €
Διαθεσιμότητα:

Κόστος Μεταφορικών:
  • Περιγραφή
  • Χαρακτηριστικά
  • Λήψεις
  • Γνώμες πελατών
MikroTik S-3553LC20D Pair of SFP transceivers 1.25G Single Mode

S-35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, the S-35LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP module with a LC connector, T1310nm/R1550nm, which works for connections up to 20km and supports DDM. The S-53LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP transeiver with an LC connector,T1550nm/R1310nm, which works for connections up to 20km and supports DDM.

Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

Εγγυήσεις - Επιστροφές:
Επιστροφή Χρημάτων: Επισκευή - Αντικατάσταση:
20 ημέρες 12 μήνες
Specifications
Product code S-3553LC20D
Connector LC UPC
Data Rate 1.25G
Distance 20KM
Format SFP
Mode SM
Tested ambient temperature -40 to +70C
Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις για το προϊόν ακόμη.

ΣΥΝΔΕΣΗ ΧΡΗΣΤΗ