SFP Optical Modules

Προϊόντα / Σελίδα
Ταξινόμηση

MikroTik Q+85MP01D 40Gbps 850nm optical QSFP+ module

65,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο

MikroTik S+31DLC10D 10G SFP+ transceiver with a LC connector

150,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο

MikroTik S+85DLC03D SFP+ module, MM, 300m, 10G, 850nm

67,50 €
Άμεσα Διαθέσιμο

MikroTik S+RJ10 RJ45 SFP+ 10G copper module

72,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο

MikroTik S-31DLC20D SFP MODULE SM, 1310nm Dual LC, 1.25G

24,50 €
Άμεσα Διαθέσιμο

MikroTik S-3553LC20D Pair of SFP transceivers 1.25G Single Mode

74,50 €
Άμεσα Διαθέσιμο

MikroTik S-4554LC80D Pair of SFP 1.25G module SM, 80km

95,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο

MikroTik S-85DLC05D SFP MODULE MM, 550m 1.25G

19,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο

MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

32,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο

TP-LINK TL-SM311LM V3 MiniGBIC Module

14,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο

TP-LINK TL-SM311LS V4 MiniGBIC Module

13,90 €
Άμεσα Διαθέσιμο

Ubiquiti UF-MM-10G U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

54,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο

Ubiquiti UF-MM-10G-20 U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack

500,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο

Ubiquiti UF-MM-1G U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

24,20 €
Άμεσα Διαθέσιμο

Ubiquiti UF-MM-1G-20 U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack

210,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο

Ubiquiti UF-RJ45-10G U Fiber, 10G Copper Module

91,50 €
Άμεσα Διαθέσιμο

Ubiquiti UF-RJ45-1G U Fiber, RJ45 SFP Transceiver Module

23,20 €
Άμεσα Διαθέσιμο

Ubiquiti UF-SM-10G U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

124,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο
Σελίδα 1 από 2
ΑΤΟΚΕΣ ΔΟΣΕΙΣ ΜΕ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ
ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ
ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ
ΠΛΗΡΩΜΗ ΜΕΣΩ

ΣΥΝΔΕΣΗ ΧΡΗΣΤΗ