SFP Optical Modules

Προϊόντα / Σελίδα
Ταξινόμηση

MikroTik Q+85MP01D 40Gbps 850nm optical QSFP+ module

55,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο

MikroTik S+85DLC03D SFP+ module, MM, 300m, 10G, 850nm

64,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο

MikroTik S+RJ10 RJ45 SFP+ 10G copper module

71,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο

MikroTik S-31DLC20D SFP MODULE SM, 1310nm Dual LC, 1.25G

25,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο

MikroTik S-3553LC20D Pair of SFP transceivers 1.25G Single Mode

74,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο

MikroTik S-85DLC05D SFP MODULE MM, 550m 1.25G

19,20 €
Άμεσα Διαθέσιμο

MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

31,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο

TP-LINK TL-SM311LM V3.3 MiniGBIC Module

18,30 €
Άμεσα Διαθέσιμο

TP-LINK TL-SM311LS V4.2 MiniGBIC Module

15,30 €
Άμεσα Διαθέσιμο

TP-LINK TL-SM331T V1.2 1000BASE-T RJ45 SFP Module

22,50 €
Άμεσα Διαθέσιμο

TP-LINK TL-SM5110-LR V1.3 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver

36,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο

TP-LINK TL-SM5110-SR V1 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver

22,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο

TP-LINK TL-SM5310-T V1 10G BASE-T RJ45 SFP+ Module

51,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο
vPaginationObject Object
(
    [text] => Προβολή Όλων
    [base] => 0
    [link] => /el/optika-diktya/sfp-optical-modules.html
    [prefix] => 
    [_errors:protected] => Array
        (
        )

)
vPaginationObject Object
(
    [text] => 2
    [base] => 24
    [link] => /el/optika-diktya/sfp-optical-modules.html?start=24
    [prefix] => 
    [_errors:protected] => Array
        (
        )

)
vPaginationObject Object
(
    [text] => Επόμενη
    [base] => 24
    [link] => /el/optika-diktya/sfp-optical-modules.html?start=24
    [prefix] => 
    [_errors:protected] => Array
        (
        )

)
vPaginationObject Object
(
    [text] => Τελευταία Σελίδα
    [base] => 24
    [link] => /el/optika-diktya/sfp-optical-modules.html?start=24
    [prefix] => 
    [_errors:protected] => Array
        (
        )

)
Σελίδα 1 από 2
ΑΤΟΚΕΣ ΔΟΣΕΙΣ ΜΕ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ
ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ
ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ
ΠΛΗΡΩΜΗ ΜΕΣΩ

ΣΥΝΔΕΣΗ ΧΡΗΣΤΗ