OUTDOOR WIRELESS

WAVE-AP-MICRO
Ubiquiti Wave-AP-Micro UISP Wave Access Point
630,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο
Ubiquiti_LBE_5AC_Gen2.jpg
Ubiquiti LBE-5AC-Gen2 LiteBeam, airMAX ac CPE with Dedicated Management Radio
80,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο
MikroTik_RBSXTsq2nD.jpg
MikroTik RBSXTsq2nD, SXTsq Lite2, 10dBi, 2.4GHz, 650MHz CPU, RouterOS L3
40,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο
MikroTik_RBLDF_5nD.jpg
MikroTik RBLDF-5nD, LDF 5, 5GHz, 9dBi, 600 MHz CPU, RouterOS L3
52,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο

SWITCH

MIKROTIK_CRS328-4C-20S-4S+RM.jpg
MikroTik CRS328-4C-20S-4S+RM 800MHz CPU, 20xSFP, 4xSFP+, RouterOS L5
400,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο
netFiber9.jpg
MikroTik CRS310-1G-5S-4S+OUT, netFiber 9, SFP, SFP+, Gigabit Ethernet, RouterOS L5
267,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο
Ubiquiti_USW_LITE_8_POE.jpg
Ubiquiti USW-LITE-8-POE UniFi Switch Lite 8 PoE
146,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο
MIKROTIK_CSS610_8G_2S_IN.jpg
MikroTik CSS610-8G-2S+IN Cloud Smart Switch, 2x SFP+, SwOS
126,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο

ROUTERS

tp_link_tl_r470t.jpg
TP-LINK TL-R470T+ V6 Load Balance Broadband Router
38,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο
ER7212PC.jpg
TP-LINK ER7212PC V1 Omada 3-in-1 Gigabit VPN Router
200,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο
MT_HotSwapFan.jpg
MikroTik MT-HotSwapFan, for CCR2216-1G-12XS-2XQ
45,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο
UBIQUITI_Er_6P.jpg
Ubiquiti ER-6P EdgeRouter, 6x GLAN, PoE, 1x SFP
240,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο

WIFI ROUTERS

Ubiquiti_ACB-AC.jpg
Ubiquiti ACB-AC airCube AC, airMAX Home Wi-Fi Access Point
87,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο
Archer_C6.jpg
TP-LINK Archer C6 V3.2 AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Router
41,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο
Archer_C54.jpg
TP-LINK Archer C54 V1 AC1200 Dual Band Wi-Fi Router
26,20 €
Άμεσα Διαθέσιμο
GWN7052
Grandstream GWN7052 Dual-Band Wi-Fi Router
52,00 €
Αναμένεται

VOIP SYSTEMS

GHP610
Grandstream GHP610 Compact Hotel Phone
38,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο
GXV3370.jpg
Grandstream GXV3370 IP Video Phone
266,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο
GXW4224.jpg
Grandstream GXW4224 Gateway 24x FXS
557,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο
GUV3050.jpg
Grandstream GUV3050 HD Bluetooth Headset
42,80 €
Άμεσα Διαθέσιμο

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΙΣ

UWA
Ubiquiti Wireless Admin (UWA)
700,00 €
MCTNA
MikroTik Certified Network Associate (MTCNA)
490,00 €
MTCSE.jpg
MikroTik Certified Security Engineer (MTCSE)
500,00 €
MTCRE
MikroTik Certified Routing Engineer (MTCRE)
500,00 €

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ - OPENBOX

MIKROTIK_S_55DLC80D.jpg
MikroTik S-55DLC80D SFP module SM, 80km, 1.25G, 1550nm, 2x LC connector
35,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο
TL_SF1005P.jpg
TP-LINK TL-SF1005P V4 5-Port 10/100Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE+
40,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο
Mikrotik_MTAD_5G_30D3_PA.jpg
MikroTik MTAD-5G-30D3-PA, mANT30 PA, 5GHz 30dBi dish antenna
260,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο
TCG120_4e.jpg
Teracom TCG120-4e 4G LTE wireless I/O module
287,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο
ΑΤΟΚΕΣ ΔΟΣΕΙΣ ΜΕ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ
ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ
ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ
ΠΛΗΡΩΜΗ ΜΕΣΩ

ΣΥΝΔΕΣΗ ΧΡΗΣΤΗ