Teltonika PR1KRT25 Bluetooth Magnetic SMA Antenna
Κωδικός προϊόντος:
PR1KRT25
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%)
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
Άμεσα διαθέσιμο
Υπολογισμός κόστους μεταφορικών:
Ποσότητα
Κατηγορία:
Κατασκευαστής:
Εγγύηση:
24 Μήνες
Περιγραφή
Magnetic SMA Antenna compatible with RUTX10, RUTX11, RUTX12 and RUTX14.
Χαρακτηριστικά
Specifications
Frequency Range 2.4~2.5GHz
Polarization Linear
Gain ≤2.5 dBi
V.S.W.R ≤2.5
Impedance 50 Ω
Cable RG174, 1500mm
Connector RP-SMA Male
Mounting Method Magnet
RoHS Compliant Yes
Λήψεις
Σχετικά Προϊόντα
Teltonika
Άμεσα διαθέσιμο
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%)
Teltonika
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%)
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%)
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%)