Teltonika PR1KRT25 Bluetooth Magnetic SMA Antenna
Product Code:
PR1KRT25
(Includes VAT 24%)
Sales price without VAT:
Available
Shipping cost calculation:
Quantity
Manufacturer:
Warranty:
24 Months
Description
Characteristics
Downloads
Description
Magnetic SMA Antenna compatible with RUTX10, RUTX11, RUTX12 and RUTX14.
Characteristics
Specifications
Frequency Range 2.4~2.5GHz
Polarization Linear
Gain ≤2.5 dBi
V.S.W.R ≤2.5
Impedance 50 Ω
Cable RG174, 1500mm
Connector RP-SMA Male
Mounting Method Magnet
RoHS Compliant Yes
Downloads
Related Products
Teltonika
Available
(Includes VAT 24%)
Teltonika
(Includes VAT 24%)
(Includes VAT 24%)
(Includes VAT 24%)