Teltonika PR2PL15B Power cable with 4-way open wire
Κωδικός προϊόντος:
PR2PL15B
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%)
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
Άμεσα διαθέσιμο
Υπολογισμός κόστους μεταφορικών:
Ποσότητα
Κατηγορία:
Κατασκευαστής:
Εγγύηση:
24 Μήνες
Περιγραφή
Power cable with 4-way open wire. Compatible with TSW100, TSW110, TSW212.
Χαρακτηριστικά
Specifications
Input connector 4-way open wire
Output connector 4-pin, 3mm pitch
Cable 4 x 0.5 mm² (20 AWG)
Total Length 1500 mm
RoHS Compliant Yes
Maximum Voltage 300 V
Max UL-listed Voltage 300 V
Max DC Current Per Contact 4.5 A
Temperature Range -20 °C to 80 °C
Cable Material Isolation Voltage kV 1.5 kV
Λήψεις
Σχετικά Προϊόντα
Teltonika
Άμεσα διαθέσιμο
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%)
Teltonika
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%)
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%)
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%)