MikroTik SAW30-240-1200GA Power Supply 24V 1.2A, straight plug
Κωδικός προϊόντος:
SAW30-240-1200GA
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%)
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
Άμεσα διαθέσιμο
Υπολογισμός κόστους μεταφορικών:
Ποσότητα
Κατηγορία:
Κατασκευαστής:
Εγγύηση:
12 Μήνες
Περιγραφή
MikroTik power adapter with direct installation in a socket with a standard 5.5 / 2.1mm connector designed for powering MikroTik devices with an input voltage 24V DC. The power adapter has a maximum power of 29W and a maximum output current of 1.2A.
Χαρακτηριστικά
Specifications
Product code SAW30-240-1200GA
Output Voltage 24V 1.2A
Power 29W
Construction Directly into a wall outlet
Output connector 5.5 / 2.1 mm
Σχετικά Προϊόντα
Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμο
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%)
Mikrotik
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%)
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%)
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%)
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%)
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%)
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%)
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%)
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%)
(Περιλαμβάνει ΦΠΑ 24%)