MIKROTIK_RB962UiGS_5HacT2HnT.jpg
MIKROTIK_RB962UiGS_5HacT2HnT.jpg

MikroTik RB962UiGS-5HacT2HnT hAP ac, 5x LAN, 1x SFP, RouterOS L4

Κωδικός προϊόντος:
RB962UiGS-5HacT2HnT
Κατασκευαστής Mikrotik
Τιμή πώλησης: 145,50 €(Περιλαμβάνει 24% ΦΠΑ)
Τιμή χωρίς ΦΠΑ: 117,34 €
Διαθεσιμότητα:

Κόστος Μεταφορικών:
  • Περιγραφή
  • Χαρακτηριστικά
  • Λήψεις
  • Γνώμες πελατών
MikroTik RB962UiGS-5HacT2HnT hAP ac, 5x LAN, 1x SFP, 2.4+5Ghz, 802.11b/g/n/ac, USB, RouterOS L4

 


The hAP ac is the most universal home or office wireless device. It is a dual band device with Gigabit ports that allow the full advantages of 802.11ac technology speed, while maintaining compatibility with legacy devices in 2GHz 802.11 b/g/n and 5GHz a/n modes.

The omnidirectional antennas allow to mount the hAP ac in any location, and the high power transmitter will ensure good coverage for the mobile devices in your home, office or public location.

Other helpful features include a USB port for attaching extra storage or a 3G/4G modem, PoE output on the last Ethernet port, to power other RouterBOARD devices without needing an extra power adapter and a SFP cage, for connecting active or passive optical network modules.

Προσοχή! Βάσει της ισχύουσας Ελληνικής Νομοθεσίας, του Ε.Κ.Κ.Ζ.Σ. και των όσων προβλέπει το Π.Δ. 98/2017 η νόμιμη χρήση του προϊόντος αυτού στη ζώνη συχνοτήτων 2400 – 2483,5 MHz, προβλέπει μέγιστη ισχύ εκπομπής τα 100 mW e.i.r.p.
Στην ισχύ αυτή συνυπολογίζεται η ισχύς εξόδου του πομπού και το κέρδος της κεραίας. Αρμόδια για την εποπτεία του φάσματος είναι η E.E.T.T.
Το προϊόν αυτό είναι εφοδιασμένο με σήμα συμμόρφωσης CE βλ. Π.Δ. 98/2017
Το προϊόν αυτό προορίζεται για χρήση σε εσωτερικούς χώρους.
Προσοχή! Bάσει της ισχύουσας Ελληνικής Νομοθεσίας, του Ε.Κ.Κ.Ζ.Σ. και των όσων προβλέπει το Π.Δ. 98/2017 η νόμιμη χρήση του προϊόντος αυτού στις ζώνες συχνοτήτων 5150 – 5250MHz και 5250 – 5350MHz προβλέπει μέγιστη ισχύ εκπομπής τα 200 mW e.i.r.p.
Στην ισχύ αυτή συνυπολογίζεται η ισχύς εξόδου του πομπού και το κέρδος της κεραίας. Αρμόδια για την εποπτεία του φάσματος είναι η E.E.T.T.
Το προϊόν αυτό είναι εφοδιασμένο με σήμα συμμόρφωσης CE Βλ. Π.Δ. 98/2017
Το προϊόν αυτό προορίζεται για χρήση σε εσωτερικούς χώρους.

 

Εγγυήσεις - Επιστροφές:
Επιστροφή Χρημάτων: Επισκευή - Αντικατάσταση:
20 ημέρες 12 μήνες

 

Specifications
Product code RB962UiGS-5HacT2HnT
Architecture MIPSBE
CPU QCA9558
CPU core count 1
CPU nominal frequency 720 MHz
Dimensions 114 x 137 x 29mm
License level 4
Operating System RouterOS
Size of RAM 128 MB
Storage size 16 MB
Storage type FLASH
Tested ambient temperature -40°C to 70°C
Powering 
PoE in Passive PoE
PoE in input Voltage 11-57 V
PoE out Passive PoE
PoE-out ports Ether5
Number of DC inputs 2 (DC jack, PoE-IN)
DC jack input Voltage 11-57 V
Max out per port output (input < 30 V) 700 mA
Max total out (A) 700 mA
Max power consumption 17 W
Wireless 
AC speed AC1750
Wireless 2.4 GHz Max data rate 450 Mbit/s
Wireless 2.4 GHz number of chains 3
Wireless 2.4 GHz standards 802.11b/g/n
Antenna gain dBi for 2.4 GHz 2.5
Wireless 2.4 GHz chip model QCA9558
Wireless 2.4 GHz generation Wi-Fi 4
Wireless 5 GHz Max data rate 1300 Mbit/s
Wireless 5 GHz number of chains 3
Wireless 5 GHz standards 802.11a/n/ac
Antenna gain dBi for 5 GHz 2
Wireless 5 GHz chip model QCA9880
Wireless 5 GHz generation Wi-Fi 5
Ethernet
10/100/1000 Ethernet ports 5
Fiber
SFP ports 1
Peripherals
Number of USB ports 1
USB Power Reset Yes
USB slot type USB type A
Max USB current (A) 1
Other
PCB temperature monitor Yes
Voltage Monitor Yes
Certification & Approvals
Certification CE/RED, FCC, IC, EAC, ROHS
Δεν υπάρχουν αξιολογήσεις για το προϊόν ακόμη.

ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ

MIKROTIK__S_85DLC05D.jpg
MikroTik S-85DLC05D SFP MODULE MM, 550m 1.25G
22,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο
MIKROTIK__S_31DLC20D.jpg
MikroTik S-31DLC20D SFP MODULE SM, 1310nm Dual LC, 1.25G
28,50 €
Άμεσα Διαθέσιμο
MIKROTIK_S_3553LC20D.jpg
MikroTik S-3553LC20D Pair of SFP transceivers 1.25G Single Mode
65,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο
MIKROTIK_S_RJ01.jpg
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
35,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο
MikroTik_RBGPOE.jpg
MikroTik RBGPOE PoE injector, for Gigabit LAN products
7,10 €
Άμεσα Διαθέσιμο
SAW30-240-1200GA.jpg
MikroTik SAW30-240-1200GA Power Supply 24V 1.2A, straight plug
12,40 €
Άμεσα Διαθέσιμο
SAW30-240-1200GR2A.jpg
MikroTik SAW30-240-1200GR2A Power Adapter 24V 1.2A, angled plug
13,00 €
Άμεσα Διαθέσιμο

ΕΙΔΑΤΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ

MIKROTIK_RB962UiGS_5HacT2HnT.jpg
MikroTik RB962UiGS-5HacT2HnT hAP ac, 5x LAN, 1x SFP, RouterOS L4
145,50 €
Άμεσα Διαθέσιμο

ΑΤΟΚΕΣ ΔΟΣΕΙΣ ΜΕ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ
ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ
ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ
ΠΛΗΡΩΜΗ ΜΕΣΩ

ΣΥΝΔΕΣΗ ΧΡΗΣΤΗ